Berecz Krisztina

admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Berecz Krisztina

Hozzászólás Szerző: admin »

Berecz Krisztina vagyok, grafikus vállalkozó és nyomdai előkészítő, valamint könyvmoly :)
A rajzolás és olvasás szeretete, a szép könyvek iránti vonzalom kis korom óta része az életemnek. Nem véletlen, hogy a grafikus szakmai vizsgaremekem is egy illusztrált mesekönyv volt, a Macskakő, melyet Lovranits Júlia Villő írt. A kötetet én terveztem, illusztráltam és tördeltem, és a végeredmény annyira tetszett az írónőnek, hogy végül magánkiadásban meg is jelentette.
Itthon a magánkiadású könyveknek nincs túl nagy megbecsülése kritikusi körökben, mert általános szemlélet, hogy a kiadót nem látott könyvek minősége nem megfelelő. Ennek mond ellent az az egyre nagyobb számban megjelenő könyv, melyek hozzáértő szakemberek közreműködésével készülnek el, magas színvonalon mind a belbecset, mind a külcsínt illetően. Én ez utóbbihoz tudok hozzájárulni, mert vallom, hogy az ízléses, harmonikus könyvborító, a szép illusztrációk és a szakszerű tördelés sokszor önmagában elég a könyv népszerűsítéséhez. Nem egyszer hallottam már a kifejezést, hogy egy könyvet jó kézbe venni. Hát ezért :)

Egyszóval vállalok könyvtervezést, tördelést, illusztrálást, nyomdai előkészítést, valamint egyéb tervezőgrafikai munkákat.

Kapcsolat
Munkáim egy része megtekinthető a honlapomon: Berecz Krisztina,grafikus
Árajánlatot e-mail-ben küldök megkeresésre: berecz.krisztina@hartaikft.hu
Fórum profil: Kriszta

Válasz küldése