Mégis mi ez?

Mégis mi ez?
Író/költő vagyok, csatlakozni szeretnék
Közreműködő vagyok, csatlakozni szeretnék
A regisztráció menete
admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Mégis mi ez?

Hozzászólás Szerző: admin »

Ez egy kiadó? NEM! Ez egy nyomda? NEM! Akkor mégis mi ez?!

A Freelancer Books egy platform, ahol a könyvkiadás szabadúszó szereplői megtalálhatják egymást, és az együttműködésük legjobb formáját.

Korrektor keresel, vagy esetleg egy illusztrátort, lektort, szerkesztőt? Szerzőtársat? Itt megtalálhatod.
Olyan munkát végzel, mely segítségére lehet íróknak és költőknek, hogy megvalósítsák álmaikat, és könyvvé formálják a műveiket? Itt a helyed, hogy lássanak és rád találjanak leendő megbízóid!

Az elmúlt hónapokban sokszor olvastam, hogy a könyvírás és kiadás egy magányos küzdelem, ha nem akarsz egy kiadóhoz csatlakozni. Olvastam mindezt Facebook csoportokban, ahol akár több százan is jelen voltak ilyen céllal, mégis bizonyos pillanatokban egyedül érezték magukat egy bonyolult útvesztőben.
Úgy vélem, ez nem kell, hogy így legyen.
Ezen a fórumon, ha taggá válsz mindig látható maradsz, és te is látsz majd másokat. A bejegyzésed nem "csúszik le" az érkező új bejegyzések hatására, mindig ott lesz a helyén, ahová való. Nem kell olyan posztokat végig pörgetned, amik érdektelenek számodra, hogy megtalálj egyet, ami neked szól, mert itt minden rendszerezve van. Csak azt nézed meg, ami érdekel.

Valaki azt írta egy Facebook csoportban, hogy a könyvkiadás egy nagy óceán, amin a kis hajót (egy-egy magánkiadású könyv) nem vesz észre senki. És igen, éppen ezért kell ezeknek a kis hajóknak egy anyahajó, amivel látható válhatnak.

Csatlakozz most!

Íróként csatlakozom
Közreműködőként csatlakozom

admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Re: Mégis mi ez?

Hozzászólás Szerző: admin »

Mi az előnye ennek a platformnak?

Közösség
Egymást tudjuk majd segíteni. Egy ember nehezen tudhat mindent az íróvá válás folyamatáról, az írástechnikai kérdésekről, és a könyvkiadás mikéntjéről. De sok ember együtt már birtokolhatja ezt a tudást, és itt meg is oszthatja egymással. A tartalmat is közösen építhetjük.
Strukturáltság
Sokkal könnyebben áttekinthető, mint egy Facebook csoport, a régebbi posztok is hamar meglelhetők, így minden információ, amit erre a platformra valaha feltöltöttek szinte azonnal a rendelkezésedre áll.
Költséghatékonyság
Az oldal hirdetése (melyet a bevételekből tudok fedezni) egyszerre népszerűsíti a tagok összes ilyen témájú bejegyzését, melyet itt közzétesznek (könyvmegjelenések, író-olvasó találkozók, dedikálások, stb.) Könnyen és ingyen segíthetjük egymás előre jutását egy-egy megosztással ajánlással.

Válasz küldése