Író/költő vagyok, csatlakozni szeretnék

Mégis mi ez?
Író/költő vagyok, csatlakozni szeretnék
Közreműködő vagyok, csatlakozni szeretnék
A regisztráció menete
admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Író/költő vagyok, csatlakozni szeretnék

Hozzászólás Szerző: admin »

Mit tud nyújtani egy írónak vagy költőnek ez a platform?

A regisztrált felhasználók számára láthatóvá válik a látogatók elől rejtett felületrész (Közreműködők felülete, Piactér egy további része, Tudástár stb.). A regisztráció működése

Bemutatkozhatsz a nagyközönségnek.
Rendelkezésedre áll egy téma az Írók, költők felületen. (Minta)
Itt bemutatkozhatsz, megadhatod elérhetőségeidet, hogy aki érdeklődik a munkásságod iránt, az elérhessen más csatornákon is. Megjelenő könyveidnek külön-külön poszt jár, melyben magát a könyvet mutathatod be, és belinkelheted a hozzá tartozó eladási oldalakat. (Minta)
A fórumnak ez a része nyilvános, regisztráció nélkül is látható.

Kapcsolatba kerülhetsz más írókkal és költőkkel.
Remélem, idővel egyre többen csatlakoznak majd. Közöttük szakterület és zsáner szerint is kereshetsz egyrészt a megfelelő alfórumokat böngészve, másrészt az oldal kereső funkcióját használva.

Megtalálhatod azokat a személyeket, akik segíteni fognak neked készülő könyveid kivitelezésében.
Tanulmányozhatod a fórum Közreműködők felületét, ahol szerkesztők, korrektorok, illusztrátorok és egyéb szakemberek kínálják szolgáltatásaikat. Láthatod az általuk megadott referenciákat, és kapcsolatba léphetsz velük.

Értesülhetsz fontos hírekről, tanfolyamokról, találkozókról, egyéb eseményekről.
A regisztrált tagok bejegyzéseket helyeztethetnek el a Piactéren, melynek egy része szintén bárki által megtekinthető, más része azonban zárt, belső felület, csak regisztrált tagok láthatják. A zárt felületen lehetséges hirdetések feladása, melyben írótársat, vagy közreműködőt keresel, valamint értesülhetsz tanfolyamokról, konferenciákról, egyéb rendezvényekről.

Hírt adhatsz saját projektjeidről, eredményeidről.
A Piactér mindenki által látható, nyílt részében hírt adhatsz megjelent könyveidről, az ezekről írt kritikákról, és meghirdetheted író-olvasó találkozóidat és dedikálási alkalmaidat.

Meg/felkérhetsz másokat, hogy írjanak kritikát vagy ajánlót a már megjelent könyveidről.
Az oldalon kapcsolatba léphetsz bloggerekkel, kritikusokkal, akik segíthetnek neked a nyilvánosság elérésében.

admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Re: Író/költő vagyok, csatlakozni szeretnék

Hozzászólás Szerző: admin »

Mivel tudod te magad növelni a platform hatékonyságát, és növelni a közösség erejét?

Hívd fel a figyelmét erre a lehetőségre azoknak a munkatársaidnak, akikkel már dolgoztál együtt egy könyv kiadásán! Lehet ők is keresnek további lehetőségeket, ahol megmutathatják magukat, vagy ahol újabb értékes ismeretségeket szerezhetnek.
Amennyiben van már kiadott könyved, és az abban közreműködő szerkesztő, illusztrátor stb. tagja ennek a csapatnak, a könyv ismertetőjében jelöld meg őket egy linkkel! (Ehhez kapsz segítséget az admintól.)
Kövesd figyelemmel a platform Facebook oldalát, és kedveld, esetleg oszd meg az bejegyzéseket, hogy minél több embert érhessünk el!
Ajánld az oldalt olvasni szerető ismerőseidnek, hogy minél több olvasóhoz eljusson a hírünk!

Válasz küldése