Közreműködő vagyok, csatlakozni szeretnék

Mégis mi ez?
Író/költő vagyok, csatlakozni szeretnék
Közreműködő vagyok, csatlakozni szeretnék
A regisztráció menete
admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Közreműködő vagyok, csatlakozni szeretnék

Hozzászólás Szerző: admin »

Mit tud nyújtani egy közreműködőnek ez a platform?

Amennyiben ezt a bejegyzést olvasod, akkor feltehetően szerkesztő, lektor, vagy egyéb olyan szakember vagy, aki elkísérheti az írókat és költőket az ötlettől a megjelenésig tartó hosszú úton.
A regisztráció működése

Bemutatkozhatsz a fórum regisztrált felhasználóinak.
Rendelkezésedre áll egy téma a Közreműködők felületen. Itt bemutatkozhatsz, megadhatod elérhetőségeidet, hogy aki érdeklődik a munkásságod iránt, az elérhessen más csatornákon is. Mutathatsz be referenciákat.

Referenciaként használhatod az itt ismertetett könyveket
Amennyiben felfedezel az ismertetett könyvek között olyanokat, amelyekben valamilyen minőségben közreműködtél, akkor a bemutatkozásodban azokat referenciaként mindjárt linkkel ellátva fel is sorolhatod. (Kapsz segítséget az admintól.)

Értesülhetsz fontos hírekről, tanfolyamokról, találkozókról, egyéb eseményekről.
A regisztrált tagok bejegyzéseket helyeztethetnek el a Piactéren, melynek egy része szintén bárki által megtekinthető, más része azonban zárt, belső felület, csak regisztrált tagok láthatják. Értesülhetsz tanfolyamokról, konferenciákról, egyéb rendezvényekről.

Ajánlhatod szolgáltatásaidat.
Ha tanfolyamot, workshop-ot, konferenciát szervezel hírt adhatsz a rendezvényről egy erre alkalmas felületen résztvevőket toborozhatsz a regisztrált felhasználók közül.

admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Re: Közreműködő vagyok, csatlakozni szeretnék

Hozzászólás Szerző: admin »

Mivel tudod te magad növelni a platform hatékonyságát, és növelni a közösség erejét?

Hívd fel a figyelmét erre a lehetőségre azoknak a munkatársaidnak, akikkel már dolgoztál együtt egy könyv kiadásán! Lehet ők is keresnek további lehetőségeket, ahol megmutathatják magukat, vagy ahol újabb értékes ismeretségeket szerezhetnek.
Kövesd figyelemmel a platform Facebook oldalát, és kedveld, esetleg oszd meg az bejegyzéseket, hogy minél több embert érhessünk el!
Ajánld az oldalt olvasni szerető ismerőseidnek, hogy minél több olvasóhoz eljusson a hírünk!
Segítsd szakmai munkáddal, tanácsaiddal a kezdő írókat! Ennek érdekében kövesd nyomon a Kérdezz-felelek felületet! A befektetett energia könnyen kifizetődhet egy megbízással, amikor a könyvük elkészül, és a véglegesítéséhez munkatársakat keresnek.

Válasz küldése