Domokos Anna

admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Domokos Anna

Hozzászólás Szerző: admin »

Zsáner: fantasy

1969-ben születtem Veszprémben, azóta is ott élek. Amióta az eszemet tudom, mindig is történeteket faragtam, és általános iskolás koromtól írok. Eleinte nem is gondoltam megjelenésre, majd nagyjából az ezredfordulóra megjött a bátorságom, és azóta az elkészült írásokat időnként beküldöm pályázatokra, és meg is jelentem itt-ott.
Jelenleg két saját világon alkotok: Fajháborúk kora és Újvilág. Előbbi a Föld egy posztapokaliptikus, természetfeletti lények által uralt jövőben, a 2100-as években játszódik (a novellák az előzmények), míg az Újvilág egy 1998-ban publikált RPG szabályrendszer világát jeleníti meg.

Kapcsolat:

E-mail: domokosanna@gmail.com
Telefon: -
Honlap: Domokos Anna írói oldala, Freelancer Books, Arcadia Minor
Facebook: Freelancer Books - A könyvkiadás szabadsága, Arcadia Minor
Instagram: -
Twitter: -
Discord: FirkÁsz #5008
Fórum profil: Domokos Anna

Megjelent művek:
Az emléktolvaj (Fajháborúk kora I.)
Ahogy a szálak összeérnek (Fajháborúk kora novelláskötet)
Élet a hátországban a Nagy Háború idején (szerk.)
Folytatásos mese az Arcadia Minor oldalon (ingyenesen elérhető tartalom):
1. rész - A kék ajtó
2. rész - Az öreg teáskanna
3. rész - A virágok titkos élete
4. rész - Misu cipője

Készülő művek:
Vérkufárok (Fajháborúk kora I./2)
Az ősi elf város (Újvilág I.)

admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Re: Domokos Anna

Hozzászólás Szerző: admin »

Az emléktolvaj


Domokos Anna: Az emléktolvaj (Publió, 2015)
Sorozat: Fajháborúk kora I./1.

A 2114-es év nyara másképp alakul Amelie Rose Anderson számára, mint ahogy tervezte. Amy mágusnövendék, a Római Egyetem Természetfeletti Tudományok Karának hallgatója, aki a tanévzáró után — hogy megspórolja az utazás költségeit — tündérösvényen próbál hazajutni Kolozsvárra. Sajnos az utazás balul sül el, és ő egy vámpírúr birtokára kerül, mint illegális határátlépő. Noha nem saját hibájából tévedt el, a következményeket mégis neki magának kell viselnie. A lány először még az életétől is elbúcsúzik, de szerencséje és rátermettsége a halál torka helyett csodás kalandok felé sodorja, melyek során ő és társai az egész ismert világot fenekestül felforgatják.
Képesek-e ádáz ellenségek, félretéve a gyűlöletet összefogni egy közös cél érdekében? Briliáns logika, tiszta lélek, és az igazságba vetett hit elég-e, hogy legyőzzék a gonoszt, ki évtizedeken keresztül átverte a fél világot? Végül pedig, ha mindez sikerül esetleg, mégis hogyan tovább?
Hogy kerül a képbe a kódex, a legyező, a kis fakereszt és az ezüstgyűrű? Ki kinek az emlékeit lopja el? Mindez kiderül a könyvből.

Kulcsszavak: vámpír, vérfarkas, tündér, mágia, kaland

Kapható: Bookline, Líra

Moly adatlap

Kritika a könyvről: Smoking barrels (2016.április16.)

admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Re: Domokos Anna

Hozzászólás Szerző: admin »

Domokos Anna: Ahogy a szálak összeérnek
Sorozat: Fajháborúk kora II./1.

Hogyan lesz a világ egyik leghíresebb hadvezéréből pár ezer év alatt pacifista vámpír? Miért „gyűjtenek” a mágusok gyerekeket? A tündérek mindig megtalálják a helyes utat? Képesek-e néha-néha a vérfarkasok és a vámpírok megférni egymás mellett?
Lehet, ezeket a kérdéseket még soha nem tetted fel magadnak, de most már érdekel a válasz. Huszonöt novella vezet be a Fajháborúk kora világába, ahol ezek nagyon is valós kérdések és problémák. Sokféle fajú és vérmérsékletű természetfeletti lény próbál megférni egymás mellett a Földön több-kevesebb sikerrel, miközben izgalmas kalandokat élnek át, melyek mind egy irányba mutatnak. Mert végül a szálak mindig összeérnek.

Kulcsszavak: vámpír, vérfarkas, tündér, mágia, kaland

Kritika a könyvről

Megrendelhető (akár dedikált ajánlással ellátott példány is (az írótól)
Megvásárolható: Lira.hu, Bookline, Apple Books, Barnes & Noble, Bookmate, eKönyv, Dibook


Moly adatlap

Válasz küldése