Ormai Gyula

admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Ormai Gyula

Hozzászólás Szerző: admin »

Zsáner: Történelmi regény

Ormai Gyula vagyok, körülbelül húsz éve írok kisebb szünetekkel. Ezalatt több regényem is elkészült, amelyek a családom, barátaim és kedves ismerőseim kivételével másokhoz nem jutottak el. Nemrég hallgattam egy internetes konferenciát, ahol a résztvevőket a könyveik magánkiadására lelkesítették. Ott elhangzott egy mondat, amit sajnos szó szerint nem tudom idézni, de a lényege úgy hangzott, hogy „ami a fejedben megjelent és leírtad, biztos értéket jelent, ezért azt bűn csak magadnak megtartani”. Elgondolkoztatott ez a kijelentés, végül ez adta a végső lökést, hogy megpróbálkozzak én is a magam kezébe venni a már megszületett könyveimet, hogy nyilvánossá tegyem őket. Első lépésként III. Béláról írt történelmi regényt jelentettem meg szerzői magánkiadásban pár hónappal ezelőtt.

Kapcsolat
E-mail: gaszton0121@gmail.com
Telefon: 30/721-0252
Honlap: Gaszton könyvek
Facebook: Gaszton könyvek
Fórum profil: Gaszton

Megjelent
III. Béla – Magyarország felvirágoztatása

admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Re: Ormai Gyula

Hozzászólás Szerző: admin »

III. Béla – Magyarország felvirágoztatása

A XII. század második fele III. Béla uralkodásának köszönhetően a magyar történelem egyik legsikeresebb szakasza volt. Ebben az időben vált Magyarország Európa egyik leggazdagabb országává. III. Bélának nem csak a történelmi jelentősége érdekelt, hanem az élete is. Történelmi igazságérzetem mellett azt is fontosnak tartottam, hogy III. Béla élete tán valamennyi Árpád-házi királyunk közül a legkalandosabb.

Kép

Vásárlás

Válasz küldése