Tóth Mihály Zoltán

admin
Site Admin
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020 aug. 07 (pén.) 5:37 pm
Kapcsolat:

Tóth Mihály Zoltán

Hozzászólás Szerző: admin »

Sok szeretettel üdvözlök mindenkit!

Tóth Mihály vagyok, írói tevékenységet folytatok. Könyveim papíralapú, nyomtatott változatban magánkiadásban jelentek meg, valamint E-könyvként a Libri-, és a Líra könyvesboltok oldalain. Amellett, hogy egy kissé öncélúnak érzem az írást,mint művészi tevékenységet, egyfajta exhibicionista dolognak, nem tudom elképzelni, hogy valaki sikeres lehet benne az emberek iránt érzett egészséges mértékű megfelelési kényszer nélkül. Ezzel én magam is így vagyok, szeretem alapos gondolkodásra késztetni az olvasót, és szeretek heves érzelmeket kiváltani belőle. Könyveimben egyszerre jellemző az élénk fantáziavilág, ám ugyanakkor a teljesen valósághű, olykor naturalista ábrázolásmód is. Eddig egy novelláskötetem, öt regényem és egy verseskötetem jelent meg. Napi rendszerességgel alkotok, jelenleg egy naplón dolgozom, melyet valamikor a tél folyamán tervezek megjelentetni.

Fórum profil: Tóth Mihály Zoltán

Tóth Mihály: Ötszámjegyű lecke
"Ottó egy teljesen átlagos tizennyolc éves fiú, akinek életében a legnagyobb problémát egyelőre az érettségi abszolválása jelenti. Erőteljesen fejlődő szelleme, amely egyre közelebb kerül a kegyetlen valósághoz, amely valóság majd várni fogja őt érettségi után rideg korlátaival együtt, hogy bekebelezze őt és könyörtelenül odahelyezze, ahová való,..."
E-book formátumban megvásárolható: Libri

Válasz küldése